Łapki

Sportowy upominek dla Twoich bliskich!

Nasze medalówki to nowoczesne wieszaki na medale pozwalające na łatwą i estetyczną ekspozycję medali zdobytych w zawodach wszystkich dyscyplin sportowych. Tutaj kupisz je w wersjach z łapkami różnych rodzajów, które świetnie prezentują się na każdej ścianie i mają uniwersalne zastosowanie – można wykorzystać je do prezentacji aż do 50 sztuk medali.

Wszystkie nasze produkty są dopracowane w najdrobniejszych detalach, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Są trwałe, wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu. W zestawach znajdują się również tulejki dystansowe chromowane wraz z kołkami montażowymi, dlatego ich powieszenie na ścianie jest bardzo łatwe i można zrobić to samodzielnie.

A może nie masz pomysłu na sportowy upominek? W takim przypadku w naszym asortymencie znajdziesz wiele kapitalnych propozycji na prezenty dla osób lubiących uprawiać sporty w każdej dyscyplinie.

Sprawdź już teraz wszystkie nasze projekty i złóż zamówienie na swoje wieszaki na medale lub wybierz je w upominku – zapraszamy na zakupy!