Bieganie

Wieszaki na medale - najlepszy prezent dla biegacza!

Biegasz? Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy masz już wiele sukcesów na swoim koncie, mamy dla ciebie medalówki – nowoczesne wieszaki na medale, które pozwalają na ich efektowną ekspozycję na ścianie. To także świetny prezent dla biegacza!

Produkowane przez nas gadżety dla biegaczy dostępne są w wielu różnych wariantach do wyboru – dla kobiet, mężczyzn, juniorów. Pozwalają na ekspozycję do 25 lub 50 sztuk medali. To bardzo łatwe – wystarczy tylko zawiesić je na naszym wieszaku, który przytwierdzony jest do ściany – wszystkie elementy montażowe znajdują się w komplecie. Jesteśmy również w stanie wykonać wieszaki na medale na indywidualne zamówienie.

Nasze medalówki to także kapitalny prezent dla biegaczy, dlatego jeżeli szukasz upominku dla kogoś, kto lubi biegać, to najlepszy wybór. Z pewnością sprawi on mnóstwo radości obdarowanej osobie!

Zapraszamy już teraz do bliższego zapoznania się z wszystkimi modelami medalówek dla biegaczy na naszej stronie internetowej i zachęcamy do złożenia zamówienia!

Więcej